Firma "Drewal" powstała w 1987 roku, początkowo był to rodzinny zakład produkujący listwy oraz boazerię. Obecnie Drewal jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych mebli drewnianych i dystrybucyjnych mebli w regionie. Produkujemy meble z litego naturalnego drewna: meble do salonu, meble kuchenne, meble ogrodowe drewniane, place zabaw, altany ogrodowe, drzwi, schody, listwy, boazerię, specjalizujemy się w różnego rodzaju wyrobach z litego drewna.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, od początku swojej działalności, poszerzamy swój asortyment o nowe wzory i styl mebli, unowocześniamy i rozbudowujemy park maszynowy. Wdrażamy nowe technologie obróbki drewna i automatyzacji procesów produkcji mebli. Doświadczony zespół pracowników dba o to, aby każdy klient kupujący nasze meble był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Znaczną uwagę przywiązujemy do opinii i bezpośredniego kontaktu z klientem, przez co możemy w krótkim czasie dostosować się do potrzeb i życzeń klienta w zakresie użytkowania i funkcjonalności mebli. Konkurencyjna cena mebli Drewal w połączeniu z wysoką jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i zadowolenie naszego klienta to podstawowy cel jaki sobie stawiamy. Do tego szeroki asortyment zarówno eko mebli sosnowych jak i innych wyrobów drewnianych wszystko to sprawiło, że firma Drewal zdobyła sobie uznane miejsce w kraju oraz za granicą wśród producentów mebli sosnowych drewnianych.

Nowoczesna linia mebli z litego drewna sosnowego Del Sol powstała dzięki nowym możliwościom technologicznym jakimi obecnie dysponujemy. Zmodernizowany park maszynowy sterowany komputerowo stwarza wiele nowych możliwości w produkcji nowoczesnych i wysokojakościowych mebli.

Kolekcja Del Sol jest połączeniem oczekiwań naszych klientów i najnowszych światowych trendów w designie mebli. Łączy w sobie nowoczesność z naturalnym, tradycyjnym i najbardziej ekologicznym surowcem jakim jest lita sosna. Piękno, prostota, solidne wykonanie gwarantujące trwałość na lata, atrakcyjna linia a jednocześnie bliskość natury dzięki naturalnemu drewnu użytemu do produkcji naszych mebli - to wszystko wyróżnia nasze meble z linii Del Sol. Jest to kolejny krok naszej firmy w zdobywaniu uznania i spełnianiu potrzeb naszych szanownych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli, nowymi kolekcjami mebli. 

Dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z używania naszych mebli. Jesteśmy przekonani, że będą służyć Państwu przez długie lata.

Zobacz nas również na Facebook- u.

NATURALNIE

Drewno sosnowe używane jest do produkcji mebli od wieków. Niepowtarzalny urok mebli z litego drewna i charakter surowca jakim jest drewno sprawiają, że czujemy się w domu bliżej natury. Meble sosnowe są bezpieczne i ekologiczne, a my udowadniamy, że mogą być przy tym bardzo nowoczesne i trwałe.

NOWOCZEŚNIE

Meble z drewna sosnowego są synonimem wielowiekowej tradycji rzemiosła. My nadajemy im nowe znaczenie, nawiązując ich formą do najnowocześniejszych trendów w projektowaniu mebli. Łączymy tradycję z odważnym i atrakcyjnym wzornictwem. Nasze meble doskonale komponują się z nowoczesnym wnętrzem, a jednocześnie są w pełni ekologicznym rozwiązaniem na miarę XXI wieku.

SOLIDNIE

W firmie Drewal używamy wyłącznie wyselekcjonowane drewna w najwyższym gatunku, starannie wysuszonego w nowoczesnych, komputerowo sterowanych suszarniach. Nasze meble w całości wykonane są z litego drewna, bez wstawek imitujących drewno. Nowoczesny park maszynowy w całości sterowany komputerowo zapewnia doskonałość pasowania każdego elementu i perfekcję wymiarów. Wszystkie szuflady Del Sol są wyposażone w samodomykające się, wysokiej jakości i niezwykle trwałe prowadnice. Meble posiadają trwałe aluminiowe uchwyty. Wszystkie meble są dwukrotnie lakierowane lakierem półmatowym bezbarwnym, a meble kolorowe są wcześniej barwione odpowiednimi bejcami.

Menu